Ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji i nawiewu

Alergie, chroniczne zapalenia górnych i dolnych dróg oddechowych, zakażenia grzybami i pleśnią… brzmi okropnie! A przyczyną tych nieprzyjemnych dolegliwości może być zanieczyszczona klimatyzacja. Jeżeli obawiasz się, że wymiana filtra oraz dezynfekcja klimatyzacji w Twoim samochodzie ostatni raz miały miejsce kilka sezonów temu, zgłoś się do naszego warsztatu samochodowego we Wrocławiu.

Odgrzybianie Klimatyzacji Wrocław

Ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji 

W Auto Adra świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie ozonowania, odgrzybiania oraz wymiany filtra w klimatyzacji samochodowej. Obsługujemy klientów z autami osobowymi oraz dostawczymi.

Nagromadzenie wirusów i bakterii może sprzyjać rozwojowi choroby dróg oddechowych. Jeśli dezynfekcja nie będzie odbywała się systematycznie może to zagrażać Twojemu zdrowiu oraz zmniejszać komfort korzystania z pojazdu. Dodatkowo ozonowanie klimatyzacji pomaga pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z nawiewu. 

Kiedy wykonać ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie?

Filtr w klimatyzacji samochodowej powinno wymieniać się raz do roku. Podczas wykonywania tej usługi wyczyścimy także nawiewy klimatyzacji ozonem, który działa zabójczo na grzyby, wirusy, a także usuwa nieprzyjemny zapach w samochodzie. 

Dezynfekcję klimatyzacji warto również wykonać, jeżeli sprzedajesz samochód, kupiłeś właśnie nowy pojazd lub po prostu czujesz brzydki zapach z kratek. 

Ozonowanie Klimatyzacji Wrocław

Ile kosztuje wymiana filtra oraz odgrzybianie klimatyzacji?

Koszt wymiany filtra oraz wyczyszczenie klimatyzacji ozonem to 50 złotych netto. Do ceny usługi należy doliczyć takżę cenę filtra

Kompleksowe usługi w naszym warsztacie we Wrocławiu

Warsztat Auto Adra istnieje od 20 lat, a jego pracownicy specjalizują się w blacharstwie i lakiernictwie samochodowym. Zapewniamy także bezgotówkową obsługę szkód z OC oraz samochód zastępczy na technologiczny lub całkowity czas naprawy. 

Jeżeli potrzebujesz wymiany filtra oraz ozonowania klimatyzacji umów się na wizytę w naszym warsztacie przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu pod numerem: 607-685-444

Call Now ButtonTelefon