model samochodu z kluczem płaskim

Blacharstwo samochodowe

W Auto Adra mamy ponad 30 lat doświadczenia oraz zaawansowaną wiedzę techniczną o blacharstwie samochodowym. Gwarantujemy, że dzięki naprawie w naszym warsztacie Twój samochód wróci do stanu sprzed zdarzenia. 

Jeżeli szukasz sprawdzonego blacharza we Wrocławiu, zapoznaj się z naszymi usługami. Oferujemy krótkie terminy napraw, samochód zastępczy na czas naprawy a przede wszystkim wysokiej jakości serwis.

Dlaczego warto wykonywać naprawy blacharskie w Auto Adra?

Działamy na częściach oryginalnych, zamiennych lub używanych. Oferujemy również naprawę wybranego elementu karoserii. Wybór należy do Ciebie – w zależności od tego, czego oczekujesz od swojego samochodu i ceny naprawy. Zawsze dokładnie pytamy o wymagania klienta, tak aby był zadowolony z naszych usług. Blacharstwo to nasz chleb powszedni, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i naprawimy każde auto.

Podejmiemy się napraw po stłuczkach parkingowych, a także po większych kolizjach. 

Warsztat wyposażyliśmy w profesjonalne i nowoczesne narzędzia oraz maszyny, dzięki którym wyeliminujemy usterki w niemalże każdym samochodzie. Pozwala nam to na wykonywanie profesjonalnych napraw blacharskich w krótkim czasie.

Kompleksowe usługi w naszym warsztacie we Wrocławiu

Zapewniamy także bezgotówkową obsługę szkód z OC oraz samochód zastępczy na technologiczny lub całkowity czas naprawy. Świadczymy również usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego czy spawania plastiku, zapewniając kompleksową usługę po wypadku. 

Jeżeli potrzebujesz wyceny swojej szkody, umów się na wizytę w naszym warsztacie przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu pod numerem: 607-685-444 

Obserwuj nas na facebooku.

AutoAdra

Call Now ButtonTelefon