Lakiernictwo samochodowe

Posiadasz rysy, otarcia, wgniecenia lub inne szkody na powłokach lakierniczych? To żaden problem, przywrócimy Twoje auto do stanu sprzed zdarzenia. Wystarczy, że umówisz się na wizytę w naszym warsztacie we Wrocławiu. 

Dlaczego warto wykonywać naprawy lakiernicze w Auto Adra?

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia oraz zaawansowaną wiedzę techniczną o lakiernictwie samochodowym. Współpracujemy z zaufaną mieszalnią lakierów, co daje gwarancję idealnie dobranego koloru do Twojego auta. Korzystamy z profesjonalnych, dobrej jakości materiałów lakierniczych, a doświadczenie oraz wiedza naszego lakiernika sprawią, że samochód będzie wyglądał jak nowy – niezależnie czy szkody karoserii powstały podczas wypadku, drobnej stłuczki lub niefortunnego parkowania.

Nasz warsztat przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu świadczy pełen zakres usług lakierniczych. Naprawiamy auta zarówno z lekkimi zarysowaniami, jak i z większymi wadami karoserii. 

Jeżeli potrzebujesz niezawodnego lakiernika z Wrocławia, zapoznaj się z naszymi usługami. Możemy zaproponować Ci krótkie terminy napraw a przede wszystkim wysokiej jakości serwis.

Kompleksowe usługi w naszym warsztacie we Wrocławiu

Zapewniamy także bezgotówkową obsługę szkód z OC oraz samochód zastępczy na technologiczny lub całkowity czas naprawy.

Świadczymy również usługi z zakresu blacharstwa samochodowego czy spawania plastiku, zapewniając kompleksową usługę po wypadku. 

Jeśli potrzebujesz wyceny szkód lakierniczych, skontaktuj się z nami lub umów się na wizytę w Auto Adra pod numerem: 607-685-444.

Obserwuj nas na facebooku: https://www.facebook.com/AutoAdra/

Call Now ButtonTelefon