Holowanie

Potrzebujesz pomocy drogowej? Miałeś stłuczkę na terenie Wrocławia, a Twój samochód nie jest zdolny do dalszej jazdy? Czy pojawiły się jakieś problemy mechaniczne, przez które nie możesz uruchomić samochodu? Chcesz bezpiecznie przewieźć auto lawetą? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedź brzmi – tak – to nie zwlekaj i zadzwoń do nas. 

Holowanie pojazdów

Nasza laweta przewiezie pojazdy do 1600 kg oraz zabierze ze sobą 5 osób. Ponadto każdy pojazd transportowany na lawecie jest ubezpieczony. Zawsze dbamy o klienta, tak aby był zadowolony z naszych usług

W przypadku poważniejszych stłuczek jesteśmy dostępni przez całą dobę.

Jeżeli szukasz sprawdzonej usługi holowania na terenie Wrocławia, z której będziesz mógł skorzystać o każdej porze, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 607-685-444. Cena za usługę zostanie uzgodniona telefonicznie.

Gdzie świadczymy usługi?

Obsługujemy wszystkie dzielnice Wrocławia (m.in. Nadodrze, Kleczków, Polanowice) oraz drogi szybkiego ruchu S5 i S8 w okolicach miasta.

Kompleksowe usługi w naszym warsztacie samochodowym we Wrocławiu

Jeżeli Twój samochód nie jest jezdny, pomożemy Ci nie tylko z holowaniem. Zapewniamy także bezgotówkową obsługę szkód z OC oraz samochód zastępczy na technologiczny lub całkowity czas naprawy.

Jesteśmy doświadczonym warsztatem samochodowym i świadczymy również usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego, blacharstwa czy spawania plastiku, zapewniając kompleksową usługę po wypadku. 

Po prawej stronie, w sekcji ważne dokumenty, możesz ściągnąć wzory najważniejszych pism, które przydadzą Ci się po drobnej stłuczce lub wypadku. 

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług lub zlecić holowanie auta, skontaktuj się z nami bądź przyjedź do naszego warsztatu przy ulicy Trzebnickiej 31. Odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy wycenę.

 

Call Now ButtonTelefon