Spawanie plastilku

Spawanie plastiku

Spawanie plastiku

Zajmujemy się regeneracją zderzaków oraz profesjonalnie przeprowadzamy spawanie plastiku – głównie plastik samochodowy.

Nie spawamy plastików typu pudełka, małe AGD, zabawki.

Żeby wykonanie usługi było możliwe, każdy z plastikowych elementów powinien mieć jedno z poniższych oznaczeń:

Spoiwa

Czasem po stłuczce okazuje się, że zderzak przedni bądź tylni  połamał się, pękł. Żeby przywrócić samochód do stanu sprzed zdarzenia wcale nie trzeba wydawać wcale nie małej kwoty na nowy zderzak. Bardzo częstą praktyką jest regeneracja zderzaka, która polega po prostu na spawaniu plastiku. Profesjonalnie przeprowadzone spawanie zapewnia przywrócenie elementowi dawnej funkcji. Po pospawaniu zderzaka studzimy go a nadmiar spoiwa usuwamy i wygładzamy. Dalej traktujemy go jak każdy inny element – przygotowanie do lakierowania i lakierowanie właściwe. Następnie zderzak montujemy na nadwozie samochodu. Po pęknięciach nie ma żadnego śladu.

Niezależnie od tego czy pęknięte jest poszycie zderzaka czy uchwyty mocowania, w większości przypadków można zderzak naprawić. Przy mocno zniszczonych zderzakach taniej będzie kupić używany, z zamiennika bądź nowy zderzak, w czym również ci doradzimy i znajdziemy odpowiedniego dostawcę.

Jeżeli potrzebujesz wyceny naprawy zderzaka, przyjedź do nas na warsztat. Nie jesteśmy w stanie ocenić tego po zdjęciach, filmikach czy z twojego opisu. Zdemontujemy element z auta, zobaczymy czy pod spodem nic nie uległo zniszczeniu, a następnie porozmawiamy z tobą o sposobie naprawy.

Znajdź nas na facebook

Kontakt

Call Now ButtonTelefon
en_USEnglish