Samochody zastępcze

Samochody zastępcze

Auto Adra Samochody zastępcze

 

Miałeś szkodę nie ze swojej winy? Możemy darmowo udostępnić ci samochód zastępczy. Koszty pokrywa ubezpieczalnia sprawcy, a ty nie musisz rezygnować ze swoich codziennych podróży.

Czy twój pojazd jest jezdny? Jeśli tak, udostępnimy ci samochód zastępczy na technologiczny czas naprawy. Jeśli nie jest jezdny, oznacza to, że nie możesz go użytkować. W konsekwencji samochód zastępczy przysługuje ci zawsze na cały okres likwidacji szkody.

 

Samochód jezdny czy niejezdny?

Co to znaczy, że samochód nie jest jezdny? Oczywiście jest to stan gdy samochód nie może jechać, bo zderzak zwisa aż do ziemi albo gdy w aucie urwało się koło. Jednak to nie są jedyne przypadki!

Auto niejezdne to takie, które nie może zostać dopuszczone do ruchu, a co za tym idzie, za którego stan grozi zabranie dowodu rejestracyjnego. Wszystko to czego diagnosta nie zaakceptowałby na przeglądzie rejestracyjnym kwalifikuje cię do wynajęcia samochodu zastępczego.

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Wystające elementy karoserii i zawieszenia.
  • Zbita lub pęknięta szyba zarówno przednia, tylna jak i boczne.
  • Zbite lub pęknięte światła stwarzają zagrożenie w ruchu, więc reflektory, halogeny, kierunkowskazy, tylne lampy mają znaczenie.
  • Uszkodzona opona, niezależnie od tego czy jest przebita czy rozcięta.
  • Niezamykające się którekolwiek z drzwi.
  • Niezamykająca się maska silnika.

Auto Adra samochody zastępcze

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy przysługuje ci samochód zastępczy zadzwoń do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane zarówno z wynajmem jak i rozliczeniem oraz naprawą samochodu. Zajmiemy się za ciebie całym uciążliwym kontaktem z towarzystwem ubezpieczeniowym.

W naszej ofercie znajdziesz samochody segmentu B oraz D. Ponadto współpracujemy z zewnętrzną firmą wynajmującą samochody, gdybyś potrzebował auta innej klasy.

Dostępne samochody zastępcze:

Ford Mondeo

Citroen C3

Kontakt

Nasz facebook

 

 

 

Call Now ButtonTelefon
en_USEnglish