O FIRMIE

Warsztat samochodowy AUTO ADRA z Wrocławia działa już 17 lat. Wiek firmy i rzesza zadowolonych, stałych klientów – jest doskonałym powodem do mówienia o zaufaniu jakim jesteśmy obdarzani.
Główne prace wykonywane na warsztacie samochodowym to naprawy poszycia auta wykonywane przez blacharza i lakiernika. Zawsze sumiennie oraz rzetelnie – z troski o Państwa bezpieczeństwo i komfort.
Ponadto w ofercie warsztatu samochodowego oferujemy również inne usługi dotyczące Państwa aut.

KOMPLEKSOWA NAPRAWA SAMOCHODU
Wstawiasz na nasz warsztat uszkodzone auto, a wyjeżdżasz samochodem zastępczym*. Po ustalonym czasie wracasz po swoje profesjonalnie naprawione cztery kółka. Bez zbędnych formalności. Wszystko załatwimy za Ciebie!

*Samochód zastępczy dotyczy klientów, którzy naprawiają pojazd z OC sprawcy czy AC (jeśli umowa z ubezpieczalnią to obejmuje) lub za dodatkową opłatą.

Warszat Samochodowy Wrocław AUTO ADRAPieczę nad wszystkim sprawuje doświadczony blacharz Adam Motylski. W zawodzie pracuje już 3 dekady z czego ponad połowę czasu już we własnym warsztacie.

W 2001 roku założył firmę AUTO ADRA, która od tamtej pory cieszy się bardzo dobrymi opiniami zarówno stałych klientów jak i nowych.